Aktuality

Bedýnky rozvážíme pravidelně po celé prázdniny. Více informací a aktuíální foto najdete na facebooku - www.facebook.com/BedynkyZPolabi?fref=ts

 

8.8.2015

Možnost objednávat vajíčka z certifikovaného chovu p.Štancla z Nymburka. Cena za 10ks je 45,-Kč.

 

5.7.2015

 Milí přátelé,

Zelenina na poli nám začíná dorůstat a tak i bedýnky začínají být rozmanitější. V té dnešní naleznete jako tradičně brambory, cibuli, mrkev a polévkovou zeleninu. Přidali jsme Vám do dnešní bedýnky ředkvičky, kedluben, jarní cibulku, ledový salát a čerstvé mladé zelí. Také žampiony jsou od farmáře p.Nováka z Kout.

Za týden bude v bedýnce mimo jiné rukola a čerstvý špenát, tak již začněte plánovat nějakou dobrotu

s touto zeleninou.

Stále se nám nedostává prázdných bedýnek, proto Vás moc prosíme o jejich svědomité vracení, abychom mohli opět zrušit vydávání v provizorních kartonových krabicích.

Přeji všem krásný víkend plný odpočinku na sluníčku a za týden se těším nashledanou. Hana P.

 

8.4.2015

V zimním období vozíme bedýnky dvakrát měsičně. 

Sortiment české zeleniny není v tomto období tak široký, proto do bedýnek přidáváme jablka, přírodní mošt, žampiony od pana Nováka z Kout a mléčné výrobky od místních farmářů.

 

 

 

 


Diskusní téma : Bedýnky z Polabí

Datum: 11.09.2017

Vložil: Dejdová

Titulek: st. svátek

Dobrý den, prosím o upřesnění dodání . 28.9. je státní svátek a také čtvrtek, jak to tedy bude s dodávkou? Děkuji za odpověď. Snad je informace důležitá i pro ostatní odběratel. Děkuji mnohokrát za odpověď Dejdová

Odpovědět

—————

Datum: 11.07.2016

Vložil: Obec Polepy, Rost. Vodička

Titulek: Polepské posvícení

Vážení. Hledáme, čím zpestřit program našeho posvícení nějakým netradičním stánkem. Získali jsme na Vás kontakt od spokojené zákaznice, tedy jsme si řekli, že se Vás zeptáme, zda byste měli chuť a čas přijet na naše posvícení se svými bedýnkami.
Posvícení se koná 17. září od 11.00 do večera, tentokrát jako "Staropražské". Za celý den přijde okolo 500 lidí, a to nejen z Polep, ale i z okolí. Tedy si myslíme, že byste mohli nejen něco prodat, ale i získat nové zákazníky. :-)
Prosím, dejet nám vědět.
Rost. Vodička, starosta, 724180515

Odpovědět

—————

Datum: 02.03.2016

Vložil: sekerova

Titulek: odber

Velice rada bych vedela jestli je mozne odber v Kutne Hore.s pozdravem Sekerova

Odpovědět

—————

Kontakt

Bedýnky z Polabí

Budovcova 1346
Poděbrady
29001


tel: 721051735